![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/619253ee9f084991808129.jpg?itok=7ysoA0Zw)
У Закарпатській області знову наявні та доступні всі вакцини від COVID-19 на вибір: Moderna, AstraZeneca, CoronaVac від SinoVac, Comirnaty від Pfizer. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
«Днями в Закарпаття прибула перша партія з 15 тисяч доз Moderna. Загалом наші медики отримають 60 тисяч доз, але оскільки вакцина має певну специфіку використання після розмороження, відправлятимуть їх частинами», — зауважив заступник очільника краю.
Цими вихідними у вакцинальних локаціях виконали 3 420 щеплень, з них 100 – Moderna. Протягом двох днів першу дозу отримали 1 513 осіб, а 1 907 краян — завершили вакцинальний комплекс.
Остання зміна сторінки: 15-11-2021 14:57