![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/dsc_1107_11111111.jpg?itok=Co2NNsAD)
У форматі відкритого діалогу, сьогодні, 7 липня, в райдержадміністрації поспілкувалися з представником ромської громадської організацій та ромського населення щодо вакцинації.
Питання серйозне і важливе, адже йдеться про здоров’я громадян та захист від COVID-19.
Результатом зустрічі стало напрацювання дієвого механізму організації планової вакцинації у місцях компактного проживання громадян України ромської національності.
Нашим завданням є створення доступних умов для імунізації населення усіх категорій.
Керівництво району докладе максимум зусиль, щоб охопити вакцинацією якомога більше людей, зокрема й тих, хто не має можливості самостійно прийти на пункт щеплення.
Черговий етап у Дорожній карті дозволив імунізувати ще більше наших краян. Це дозволить виконати завдання Президента України щодо захисту українців від COVID-19, яке на постійному контролі Офіс Президента України, обласних та районних адміністрацій.
Вакцинація – це єдиний спосіб побороти вірус та набути колективний імунітет.
І для цього держава створила всі можливості.
Остання зміна сторінки: 07-07-2021 11:21