![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/040120171558.jpg?itok=HVCFrRhL)
Щиро вітаю з Різдвом Христовим усіх, хто відзначає це одне з найбільших і найурочистіших християнських свят за григоріанським календарем. Бажаю кожній родині миру і добра, взаєморозуміння і щастя, достатку і міцного здоров’я, успіхів в усіх задумах і починаннях! Нехай справдяться всі Ваші найзаповітніші мрії!
В.о. голови державної адміністрації Віктор ТУРОК
Остання зміна сторінки: 25-12-2020 11:09