До уваги громадян, які мають право на пільги!

Починаючи з 01 жовтня 2020 року по 31 грудня 2020 року, громадяни, які мають право на пільги (ветерани війни, особи з інвалідністю, пенсіонери, діти з багатодітної сім’ї і т.д.), можуть скористатися правом на безоплатне перевезення автомобільним транспортом загального користування на п’яти маршрутах загального користування по території Рахівського району, які здійснює перевізник ТзОВ «Бочкор і сини», щоденно з понеділка по п’ятницю, а саме:

Рахів –Коб. Поляна;

Рахів-Ясіня;

Рахів- Богдан;

Рахів- Луги;

Рахів-Кос.Поляна.

Для пільгового проїзду такі громадяни на автобусних станціях пред’являють квитковому касиру документ, що посвідчує право на пільгу (посвідчення), та сплачують станційний збір, а на автобусних зупинках без касового обслуговування посвідчення пред’являють водію.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися в кабінет № 5 управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Рахів, вул. Вербник, 2 (тел. 2-13-39).

Управління соціального захисту населення РДА

Остання зміна сторінки: 02-10-2020 11:34