![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/0fa2b96381d826967e4ed72fdce5266f_0.png?itok=wt1MPw2j)
Щовівторка та щочетверга по 30 червня 2020 року, громадяни, які мають право на пільги (ветерани війни, особи з інвалідністю, пенсіонери, діти з багатодітної сім’ї і т.д.), мають право на безоплатне перевезення автомобільним транспортом загального користування на п’яти маршрутах загального користування на території Рахівського району, які здійснює перевізник ТзОВ «Бочкор і сини», а саме: Рахів –Ч.Тиса; Рахів-Ясіня; Рахів- Богдан; Рахів- Луги; Рахів-Кос.Поляна.
Для пільгового проїзду такі громадяни на автобусних станціях пред’являють квитковому касиру документ, що посвідчує право на пільгу (посвідчення), та сплачують станційний збір, а на автобусних зупинках без касового обслуговування посвідчення пред’являють водію.
У випадках відмови водія ТзОВ «Бочкор і сини» здійснити безоплатне перевезення у вівторок і четвер громадянина, який пред’явив документ про право на пільговий проїзд, просимо звертатися в кабінет № 5 управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою м. Рахів вул. Вербник 2, тел. 2-13-39.
Остання зміна сторінки: 05-02-2020 14:40