До уваги громадян, які мають право на пільги!

Щовівторка та щочетверга  по 30 червня 2020 року, громадяни, які мають право на пільги (ветерани війни, особи з інвалідністю, пенсіонери, діти з багатодітної сім’ї і т.д.), мають право на безоплатне перевезення автомобільним транспортом загального користування на п’яти  маршрутах загального користування на території  Рахівського району, які здійснює перевізник ТзОВ «Бочкор і сини», а саме: Рахів –Ч.Тиса; Рахів-Ясіня; Рахів- Богдан; Рахів- Луги; Рахів-Кос.Поляна.

Для пільгового проїзду такі громадяни на автобусних станціях пред’являють квитковому касиру документ, що посвідчує право на пільгу (посвідчення), та сплачують станційний збір, а на автобусних зупинках без касового обслуговування посвідчення пред’являють водію.

У випадках відмови водія ТзОВ «Бочкор і сини» здійснити безоплатне перевезення у вівторок і четвер громадянина, який пред’явив документ про право на пільговий проїзд, просимо звертатися в кабінет № 5 управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою м. Рахів вул. Вербник 2, тел. 2-13-39.

Остання зміна сторінки: 05-02-2020 14:40