До кінця року Закарпатська ОВА проведе інформаційний аудит

Працівники апарату і структурних підрозділів адміністрації пройшли підготовку до проведення оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних.

Тренінг для майже 40 державних службовців організували за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)».

Разом з експертом проєкту Денисом Губашовим учасники розглянули етапи, основні інструменти й особливості проведення інформаційного аудиту ОВА. Завдяки цьому робота з даними та запитами на публічну інформацію надалі буде ще більш ефективною та прозорою.

Нагадуємо, до 8 грудня включно на порталі «Допомога Закарпаття» тривають електронні консультації з громадськістю щодо проведення інформаційного аудиту обласної військової адміністрації у 2023 році.

Для представників органів місцевого самоврядування області безоплатний тренінг з відкритих даних відбудеться 19–20 грудня в Ужгороді. Реєстрація доступна за посиланням.

Остання зміна сторінки: 07-12-2023 08:54