![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202011111619124.jpg?itok=Gp27XWsB)
Адміністрація підтримала і надала офіс.
Наразі волонтери займаються розподілом засобів індивідуального захисту медичним закладам області, які приймають хворих на коронавірус. Допомога на Закарпаття надійшла від Агенства США з міжнародного розвитку за проектом «Зміцнення громадської довіри», у рамках підписаного меморандуму між Закарпатською ОДА та представниками USAID.
Лікарі отримують: одноразові комбінезони, респіратори, одноразові медичні маски, бахіли, шапочки та захисні екрани.
Остання зміна сторінки: 12-11-2020 10:13