![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62f7df84d8325489441577.jpg?itok=7mDItVSb)
На відпочинок до Польщі в супроводі дорослих поїхали 20 дітей, батьки котрих захищають нашу країну в складі Закарпатської 101-ї бригади ТрО. Про це повідомив очільник області Віктор Микита.
За його словами, протягом двох тижнів в оздоровлювальному санаторному комплексі «Риманув-Здруй» діти не чутимуть звуків сирен, корисно і цікаво проведуть час, ознайомляться з Підкарпатським краєм.
Програму для них розробили насичену: пішохідні екскурсії, відвідування замків, спортивні ігри та змагання, майстер-класи, практикуми з психологами, театральні й музичні вечори біля вогнища та інше.
«Розуміємо, що відпочинок та оздоровлення важливі для молодших, тому разом із представниками Підкарпатського воєводства Польщі реалізували таку ініціативу.
Дякую нашим партнерам за підтримку й допомогу в організації двотижневих канікул для дітей», — наголосив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 15-08-2022 11:51