Дільничні інспектори поліції відзначили своє професійне свято

Щороку 18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора. Свято започаткували в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

25 червня, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня дільничного інспектора поліції, в якому взяв участь особовий склад Рахівського відділення. З нагоди свята дільничних інспекторів привітав голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба.

- Слід зазначити, що ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих. Обов’язки дільничних дуже різноманітні: захист громадян, охорона порядку, профілактична робота тощо. Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців Рахівського району та зокрема, кожного з населених пунктів, - зазначив голова райадміністрації Павло Басараба.

До привітань також долучився начальник Рахівського відділення поліції Михайло Палкуш, який подякував правоохоронцям за їх мужню та самовіддану працю, за відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків.

Від імені депутатського корпусу Рахівської міської ради присутніх привітав перший заступник міського голови Петро Бочкор. Подарунки отримали і від Великобичківської селищної ради.

Найкращих дільничних інспекторів нагородили грамотами.

Остання зміна сторінки: 25-06-2019 14:47