![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62a761497c80a052489385.jpg?itok=siCIa69V)
У центрах надання адміністративних послуг Закарпаття продовжують працевлаштовувати вимушених переселенців. Про це інформує заступник голови ОВА Олександр Пацкан. «Десять фахівців, котрі перемістилися в наш регіон і шукали роботу в ЦНАПах, вже успішно працюють. Більшість із них влаштувалися в Ужгороді та Сваляві», – наголосив Олександр Пацкан. За його словами, зараз у населених пунктах області є ще 8 вакансій адміністраторів і реєстраторів. Працевлаштовують переселенців за сприяння Міністерства цифрової трансформації та Закарпатської ОВА.
Остання зміна сторінки: 13-06-2022 20:41