![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61448687ed6b9095970518.jpg?itok=YkHFv6MX)
Найвищий флагшток області відкрили до 30-ї річниці незалежності України та з нагоди Дня Державного Прапора в Ужгороді. На цьому наголошує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
За його словами, місце навколо стягу стало особливим громадським простором. Дуже символічним є і надпис на монументі – «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».
«Це чергове нагадування про багатолітній шлях українського народу та символ нашої свободи», – зауважив Іштван Петрушка.
Реалізували амбітний проєкт завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Остання зміна сторінки: 17-09-2021 15:49