День захисту дітей – свято радості та надії.

День захисту дітей – свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста.
Сьогодні ми створили невелике свято для вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Діти охоче відвідали музейну кімнату в будинку культури, районний відділ поліції ГУНП в Закарпатській області і музей Карпатського біосферного заповідника, а також весело провели час на природі. Адже, в житті дітей має бути лише добро, турбота, позитивні емоції і веселий сміх. Хай так і буде. Хай якнайшвидше настануть Мир та наша Перемога.
Нехай кожна дитина буде здорова та оточена турботою батьків!
Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день − добрим і цікавим.
Зі святом!

Остання зміна сторінки: 02-06-2023 09:06