День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Покладання квітів та мітинг-реквієм відбувся у м.Рахів, біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.
У заходах вшанування пам’яті прийняли участь керівництво району та міста, територіальних громад району, члени районної організації ветеранів Афганістану, колишні воїни-афганці, їх родини, місцеві військові та жителі району.
Будь яка війна – це трагедія мільйонів людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати.
На жаль, і сьогодні Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. З самого початку війни тисячі ветеранів добровільно боронять нашу прекрасну державу від окупанта, від російської агресії.
У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, які загинули виконуючи військовий обов’язок. Ми повинні пам’ятати, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з нас.
Вічна пам'ять кожному, хто не повернувся.
Вдячність усім, хто зараз захищає рідну державу від окупантів.

Остання зміна сторінки: 17-02-2023 13:42