Сьогодні, у річницю Хрещення Київської Русі – України, ми вперше відзначаємо День Української Державності, і цим заявляємо на весь світ, що українці величний народ, величної країни.
Історія української державності сягає тисячі років — з часів заснування Києва та хрещення Київської Руси-України князем Володимиром. Від Галицько-Волинського князівства до Української козацької держави, від Карпатської України до Західноукраїнської Народної Республіки, від Української Народної Республіки до сучасної незалежної України.
Керівництво РВА спільно з представниками районної та міської рад, керівниками органів та управлінь, військовослужбовцями, ветеранами війни й краянами взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Української Державності.
Наші традиції демократії та основи конституціоналізму — з історією багатьох століть. Наша жага до незалежності — в крові. І в нас це ніхто відібрати не може.
Нині ми власноруч творимо нову Україну — ще більш сильну, незалежну, згуртовану, креативну та творчу.
Тому у нас нема іншого варіанту, аніж утвердити нашу Державність навічно.
Так і буде, без сумніву.
Зі світом нас, українці!
Остання зміна сторінки: 28-07-2022 11:03