![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-14_10-52-56.jpg?itok=pLbkWztf)
Шановні земляки!
14 березня – День українського добровольця. Це свято людей, які за покликом серця у важкий для держави час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності.
Висловлюю землякам і всім, хто прийшов до лав добровольців, щиру подяку за те, що, усвідомлюючи свій громадянський обов’язок і відповідальність за майбутнє держави, стали на захист незалежності України, не чекаючи офіційного оголошення мобілізації.
Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Слава Україні!
Героям слава!
Остання зміна сторінки: 14-03-2022 13:15