![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/be154pavpz_imeni.jpg?itok=DU-EIf0u)
На Закарпатті вимушеним переселенцям і вразливим місцевим жителям безоплатно надають дрова.
Таку підтримку за спільним проєктом ОВА та міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді Словацька Республіка» вже отримали близько 600 домогосподарств.
Заступник очільника області Петро Добромільський зауважив, що адресна допомога людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у регіоні продовжується. Зокрема, цей проєкт передбачає забезпечення дровами мешканців Рахівського, Тячівського та Хустського районів.
Остання зміна сторінки: 08-03-2023 13:36