![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/3994f3e8-e2bc-4303-abb4-533aafe24ad7_0.jpg?itok=XEFgcySs)
Мукачівську районну державну адміністрацію очолив Едгар Токар.
Відповідне розпорядження Президент України Володимир Зеленський підписав 29 березня.
Сьогодні Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, привітав новопризначеного керівника:
«Очолити рідну Вам Мукачівщину – дуже велика відповідальність. Робота голови райдержадміністрації вимагає неабиякої стійкості, мужності та розсудливості. Ви маєте довіру від Президента. Я радий вітати Вас у нашій команді! Впевнений, що в нас одна мета – це розвиток краю і добробут закарпатців», – сказав Анатолій Полосков.
Остання зміна сторінки: 01-04-2021 16:09