![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/01202103091442041.jpg?itok=R8UjgDSY)
Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков поклав квіти до пам’ятника Великому Кобзареві в Ужгороді, вшанувавши 207-ий День народження Тараса Шевченка.
«Вшановувати пам’ять Тараса Шевченка – це для нас вже добра традиція. Сьогодні відзначаємо 207-у річницю з народження поета та художника! Усе своє життя Т. Шевченко присвятив українському народу. Ми зараз живемо у незалежній країні: шануємо мову, культуру та нашу історію. Саме таке завдання через свою творчість визначав Тарас Шевченко. Цінувати і популяризувати своє і своїх! Ми цінуємо, любимо і працюємо для України, для наших поколінь», - відмітив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
Остання зміна сторінки: 09-03-2021 15:55