![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62ab0dbce8611009092681.jpg?itok=9fK6n4Io)
У закарпатських ДРАЦСах продовжують реєструвати шлюби військовослужбовців, зокрема й у день подання заяви, без особистої присутності наречених або одного з них.
Так, за спрощеною процедурою від початку воєнного стану побралися вже 53 пари, інформує заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в області Михайло Думнич.
Загалом у цьому році на Закарпатті зареєстрували 2 756 шлюбів, з них від початку війни – 1 787.
Остання зміна сторінки: 16-06-2022 14:38