206-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили на Рахівщині

Щороку 9-10 березня по всій країні проходять святкування в рамках відзначення Шевченківських днів.

Заходи з нагоди 206-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, українця котрий все життя поклав на вівтар служіння своєму народові, відбулися на Рахівщині 10 березня.

Представники підприємств, установ, організацій, мешканці міста Рахів, урочистою ходою попрямували до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулося урочисте покладання квітів.

Квіти до пам'ятника великому Кобзарю поклали голова райдержадміністрації Віктор Медвідь і заступник голови районної ради Іван Копич, представники установ, організацій, служб району та громадськість міста.

Урочистості проходили під супровід квартету Рахівської музичної школи, який виконав пісню на слова Великого Кобзаря. Учні ЗОШ м. Рахів прочитали вірші Кобзаря.

Цьогоріч в Рахові, окрім звичного мітингу, покладання квітів та виступів, в міському парку ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття різьбленої скульптури ,,Кобзар”, авторами якої є майстерні різьбярі Василь Новак, Іван Калинюк та Олександр Шутко.

Остання зміна сторінки: 13-03-2020 09:57