![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/1_523.jpg?itok=tC2gxWpO)
Що цікаво, на Закарпатті перший Тризуб-малий герб України, було встановлено у місті Берегово.
Іштван Петрушка:
"Ми спільно із Оперативним командуванням "Захід", Берегівським держлісгоспом", Упралінням СБУ в Закарпатській області та мером Берегова встановили першого Тризуба в Закарпатській області! Тоді я був очільником Берегівського району і підтримав пропозицію військових".
Тризуб встановили над школою ім.Т.Г.Шевченка у м.Берегово.
Розмір конструкції - 1м 30см×1м 50см.
Остання зміна сторінки: 16-02-2021 14:32