14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. З моменту трагічних подій, що відбулись в далекому 1986 році, минуло чимало часу, але ми й досі пам’ятаємо та шануємо подвиг людей, які захистили нас під час аварії.

На сьогоднішній день в управлінні соціального захисту населення та надання соціальних послуг Рахівської райдержадміністрації - райвійськадміністрації на обліку перебуває 140 осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі: 33 особи першої категорії , 36 - другої , 43 - третьої , 3 особи четвертої категорії, 7 вдів померлих учасників ЧАЕС та 18 дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Протягом січня - вересня 2023 року за бюджетною програмою КПКВК 2501530 „Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини”, профінансовано 256,1 тис.грн., в тому числі: на щомісячну грошову допомогу у зв'язку з обмеженням продуктів харчування та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян – 235,4 тис.грн., щорічну допомогу на оздоровлення - 16,9 тис.грн., додаткову відпустку – 3,8 тис.грн., придбано ліків за рецептами лікарів на суму 8,6 тис.грн.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, низько схиляємо голови перед пам’яттю усіх, хто ціною власного здоров’я і життя відвів біду від майбутніх поколінь. Щира подяка та шана всім ліквідаторам, які не шкодуючи свого життя та здоров’я, захищали нашу країну від наслідків наймасштабнішої техногенної катастрофи.

Остання зміна сторінки: 07-12-2023 14:29