![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6237043495a4d836760992.jpg?itok=eUSp1pGU)
Днями в зону ведення бойових дій нашим підрозділам, спецслужбам та добровольчому корпусу передали 13 сучасних квадрокоптерів.
Як зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, водночас придбали і смартфони для управління технікою та передачі інформації.
«Сьогодні тривають бої, тож використання сучасних засобів аеророзвідки має надважливе значення для успішного виконання завдань. Сподіваємося, це підсилить наші підрозділи», — наголосив Віктор Микита.
Все це, за словами очільника області, для того, аби наші військові були захищеними, екіпірованими, озброєними сучасними цифровими засобами розвідки, спостереження та зв’язку, мобільними, швидкими й упевненими у власних силах.
Остання зміна сторінки: 20-03-2022 18:45