12 закарпаток дебютуватимуть на чемпіонаті України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат, який вперше пройде на Закарпатті!

Упродовж цього тижня в обласному центрі Закарпаття відбудуться всеукраїнські змагання з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Понад 250 боксерок з усієї країни боротимуться за першість. На цих змаганнях дебютуватимуть 12 наших закарпаток.

Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації, взяв участь в урочистому відкритті чемпіонату.

«Сучасні жінки та дівчата ламають стереотипи: вчора вони приймали вітання з днем весни, краси та ніжності, а сьогодні вже стоять на ринзі в Ужгороді. Великий спорт відкритий для всіх, тому бажаю учасницям перемог на ринзі та в житті!», – привітав спортсменок Ігор Шинкарюк.

Боксерки змагатимуться у різних вагових та в трьох вікових категоріях: жінки-молодь – 17-18 рр, юніорки – 15-16 рр. та дівчата – 13-14 рр.

Учасниці чемпіонату виборюватимуть перемогу в особисто-командних змаганнях, які проводяться за правилами AIBA з вибуттям спортсменів після першої поразки.

Змагання проходитимуть 8-14 березня у спорткомплексі "Юність" із дотриманням усіх встановлених обмежень.

Церемонія нагородження кращих спортсменок відбудеться 13 березня.

Переможниці увійдуть до складу національної жіночої збірної з боксу та представлятимуть Україну на міжнародній арені. За результатами змагань спортсменкам присвоять спортивні звання та розряди з боксу.

Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат проводиться за сприяння Міністерства молоді та спорту, Федерації боксу України, Закарпатської обласної федерації боксу, Ужгородської федерації боксу та за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації.

Остання зміна сторінки: 10-03-2021 08:21