100-річний ювілей святкує жителька Рахова Агафія Василівна Калинюк

За дорученням голови Рахівської райдержадміністрації Олекандра Небили до неї завітали заступник голови РДА Наталія Кобаса та представник управління соціального захисту населення та надання соціальних послуг Ольга Ємченко, які від імені очільника району та від себе особисто привітали жінку з поважною датою Дня народження, вручили Агафії Василівні квіти та подарунковий набір, побажали міцного здоров’я, радості та мирного неба.

Також згідно розпорядження голови Рахівської райдержадміністрації Калинюк Агафії Василівні надано матеріальну допомогу за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті для реалізації районної Програми „Турбота” на 2021 рік.

«Ваш ювілей – це знакова подія не тільки для Вашої родини, але для району в цілому. Зовсім небагато на нашій землі проживає людей, які зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими правдивими спогадами. Зичу Вам міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя та добробуту», зазначила Наталія Кобаса.

Агафія Калинюк народилася в багатодітній сім’ї господарників. Була старшою з 14 дітей.

Все своє трудове життя працювала в Рахівському Лісокомбінаті на важких роботах нижнього складу. Народила двох дітей-синів 1941 р.н та 1947 р.н., має 4 онуків, 14 правнуків, 1 праправнучку. Правнук Калинюк Олексій загинув в АТО в 2014 році.

В 1986 році померла невістка і залишилося троє дітей (онуків), яких Агафія Василівна виховувала і на даний момент проживає з онуком та його сім’єю.

Займалася рукоділлям, в’язала, вишивала (це була її улюблена справа). Дотепер читає без окулярів богослужбові книги.

Попри важкі часи, революції, війни і голодомор Агафія Калинюк все ж зуміла прожити достойне життя і передати найкращі людські риси своїм наступним поколінням, виховати в них чесніть, добропорядність, щирість і чуйність

Остання зміна сторінки: 18-11-2021 14:54