1 жовтня в облдержадміністрації відбудеться засідання круглого столу з питання раціонального природокористування (АНОНС)

У вівторок, 1 жовтня, у сесійному залі обласної ради відбудеться засідання круглого столу з питання раціонального природокористування, зокрема в галузі збереження рослинного світу.
Початок о 10.00 год.
Учасники засідання розглянуть питання заготівлі деревини при використанні лісових ресурсів на території області та заходи державного нагляду (контролю) у цій галузі. Іншим питанням порядку денного буде формування ціни на лісопродукцію та її продаж з аукціонів.
Доповідатимуть з зазначених питань представники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Прокуратури області. В обговоренні візьмуть участь представники громадськості та суб’єкти господарювання.
Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення події.

Остання зміна сторінки: 01-10-2019 09:24