На Закарпатті вперше видали свідоцтво про народження у пологовому будинку

15121514211Свідоцтво про народження дитини відтепер батьки можуть отримати безпосередньо в Ужгородському міському пологовому будинку.
Державну реєстрацію там проводять фахівці  відділу державної реєстрації актів цивільного стану по м. Ужгород Ужгородського міськрайонного управління юстиції.
Перше таке свідоцтво про народження урочисто  вручили щасливим батькам в Ужгородському пологовому будинку 15 грудня. За словами  в.о. начальника Головного територіального
управління юстиції у Закарпатській області Сергія Губченка, ця новація стане в нагоді для батьків,  адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Практику видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках, в обласному управлінні юстиції планують поширити на все Закарпаття.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 15-12-2015 22:03