Перші об'єднані громади будуть зареєстровані шляхом реорганізації

c831af2Насичений виїзний день учора, 10 грудня, провів на Тячівщині Офіс реформ у Закарпатській області. Перша, найбільш вагома подія – участь у черговому пленарному засіданні сесії Тячівської міської об'єднаної ради. На ній прийнято статут нового об'єднання та Стратегію інтегрованого розвитку громади. Цим самим дано старт для оформлення юридичних процедур із реєстрації нової, об'єднаної громади.
Наступний крок - реєстрація статуту відділом юстиції. Саме про це, зокрема, ішлося під час консультацій експертів із керівником районного відділу юстиції Володимиром Михалчичем.
Найбільш актуальним на цей момент залишається питання державної реєстрації нового територіального утворення. Саме про це експерти говорили із державним реєстратором у Тячівському районі Ганною Іванівною Маханець. Оскільки зміни, запропоновані до Закону про реєстрацію юридичних осіб не були прийняті парламентом (а вони передбачали спрощену систему), Тячівська та Вільховецька об'єднані громади будуть реєструватися за старим законодавством – шляхом реорганізації. Для проходження цієї процедури обидві громади вже підготували всі необхідні документи.

Офіс реформ у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 12-12-2015 17:33