Рахів'янам пропонують вступити на контрактну службу до ЗСУ / ВІДЕО

Рахів'янам пропонують вступити на контрактну службу до ЗСУВійськовий комісаріат Рахівського району продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України на посади солдатського, сержантського та старшинського складу. На військову службу за контрактом приймаються призовники та військовозобов’язані віком від 18 до 40 років. Грошове забезпечення на даний час складає 2500-2700 грн.

Проте, за повідомленням Міністерства оборони України, у державному бюджеті на 2016 рік передбачено значне зростання грошового забезпечення військовослужбовцям - рядовий контрактник з 1 січня 2016 року буде отримувати 6000 – 7000 грн.

Якщо Ти вважаєш себе громадянином і патріотом України – прийди до військового комісаріату, не будь байдужим в час вирішальних змін та розбудови професійної української армії!

На даний час Рахівським РВК проводиться набір на військову службу за контрактом у військові частини які розташовані в:

•  м. Мукачево
  • м. Ужгород
  • м. Яворів
  • м. Миколаїв
  • м. Житомир
  • м. Очаків
  • м. Коломия
  • с. Липники, Львівської області.

За інформацією звертатись до Рахівського районного військового комісаріату: м. Рахів, вул. Миру, 88. Телефон (03132) 2-12-52 чи за електронною адресою rvk-rakhiv@ukr.net.

Остання зміна сторінки: 09-12-2015 19:20