Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

2002Дозвольте нам від щирого серця привітати вас із професійним святом!

З кожним роком зростає роль місцевих громад у системі державного управління. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад району, в ім’я розквіту держави.

Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія та любов.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                       Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                           Василь Дан

Остання зміна сторінки: 07-12-2015 10:38