![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
![1448909000_volunteers](http://rakhiv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/1448909000_volunteers-300x200.jpg)
Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Ми щиро вдячні вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни.
Бажаємо усім волонтерам Рахівщини міцного здоров’я, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою.
З повагою,
голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба
голова Рахівської районної ради Василь Дан
Остання зміна сторінки: 05-12-2015 11:50