Рахів’яни привітали військовослужбовців, волонтерів та представників місцевого самоврядування

IMG_0079-16У п’ятницю, 4 грудня, у великому залі Рахівської районної адміністрації відбулись урочистості, присвячені відразу трьом датам – 24-й річниці Збройних Сил України, Міжнародному дню волонтера та Дню місцевого самоврядування.

Зі словами привітання до присутніх у залі звернулись голови районної державної адміністрації Павло Басараба та районної ради Василь Дан.

Павло Басараба наголосив на величезному внеску військовослужбовців, працівників ЗСУ та волонтерів у забезпеченні міцності держави, захисті її територіальної цілісності. Він висловив сподівання, що вже незабаром бойові дії на Сході країни закінчаться і захисники зможуть повернутись до своїх родин. Сам же пообіцяв і в подальшому всебічно їх підтримувати та допомагати.

Долучився до вітань і Василь Дан, котрий крім вітань військовим та волонтерам, висловив подяку представникам органів місцевого самоврядування. Він наголосив на важливості кроків у становленні нової демократичної влади на місцях.

Керівники району спільними грамотами та обласними відзнаками нагородили жителів району, котрі здійснили значний внесок у його життя та розвиток.

Окрему увагу привернув до свого виступу тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Рахівського району, учасник миротворчих місій у Іраку, Демократичній республіці Конго, антитерористичної операції на Сході України, майор ЗСУ Василь Гаджега. Від імені військового комісара області за значний внесок у організацію волонтерського руху, зміцнення обороноздатності країни та надання допомоги українській армії він нагородив почесними грамотами Павла Басарабу, Віктора Турока, Ярослава Думина, Володимира Приступу, Дмитра Брехлічука та Сніжану Тулик.

У ході святкової програми всіх учасників вітали танцювальний колектив Чорнотисянського будинку культури, музичний колектив Квасівського СБК під керівництвом Наталії Білейчук, котра вразила майстерним виконанням соло на скрипці, Ясінянської дитячої школи мистецтв, вихованка Великобичківської школи-інтернату, квартет Рахівської дитячої музичної школи «Кучеряві хлопці» під керівництвом начальника відділу культури РДА Володимира Шепети та соліст ВІА «Край» Іван Мисинчук.

Остання зміна сторінки: 04-12-2015 18:00