Військовий комісаріат допоможе військовослужбовцям правовими консультаціями

Військовий комісаріат допоможе військовослужбовцям правовими консультаціямиОтримати правову допомогу зможуть військовослужбовці, у тому числі учасники антитерористичної операції, а також громадяни, у яких виникли питання стосовно військової служби. Працівники районного військового комісаріату роз’яснюють існуючі практики застосування профільного законодавства України також ветеранам Збройних Сил України, членам їх сімей та працівникам Збройних Сил України.
Отримати консультацію можна зазвичай у прийомні дні - вівторок та четвер, проте на час проведення Всеукраїнського тижня права протягом 07-12 грудня звернутись до комісаріату можна буде щоденно (зазвичай щоденними прийомами користуються в основному учасники АТО, їх родичі, а також ветерани ЗСУ та пільгові категорії населення). У разі необхідності звернутись можна з 9.00–16.00 год. (обід з 13.00-14.00) за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88.

Рахівський районний військовий комісаріат

Остання зміна сторінки: 02-12-2015 08:07