Офіс реформ поширить інформацію про можливості залучення фінансових ресурсів ЄС для розвитку громад

imagesПредставники Офісу реформ у Закарпатській області – його директор Іван Дем’янчук та експерти Олег Лукша і Світлана Білич взяли участь 1 грудня 2015р. у Міжнародній конференції із залученням фінансових ресурсів ЄС для розвитку України, яка відбулась у м. Ужгороді на базі Ужгородського національного університету. Конференцію організували і провели в рамках Проекту «Ресурс» за підтримки Вишеградського Фонду представники Інституту регіонального розвитку (м. Прага) та Спільних технічних секретаріатів програм Європейського інструменту сусідства і партнерства (ЄІСП) та їх офісів у містах Ужгороді і Чернівці. Нові можливості, які стосуються території Закарпаття, нададуть у наступні роки Програма ЄС Румунія – Україна (близько 60 млн. євро), Програма ЄС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна до 2020 року (близько 73 млн. євро) та Польща-Білорусь-Україна (обсяг визначається). В цих програмах можуть брати участь і місцеві ради та громадські організації в громадах, а також – бюджетні організації, якщо вони є юридичними особами.
Обсяги фінансування у порівнянні з минулими програмами ЄІСП які завершуються, дещо зросли.
В будь-якому разі, можливості грантових програм більш ніж актуальні для розвитку об’єднаних громад. Тому Офіс реформ вирішив не лише поширити інформацію про грантові програми, але й організувати навчання з написання заявок по участі в конкурсному відборі проектів серед представників об’єднаних громад і тих місцевих рад, які планують утворити об’єднані громади. І, звісно, першим кроком у цьому напрямку стане поширення інформації про відкриття грантових програм ЄС та умови участі в них місцевих рад і громад.

Офіс реформ у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 01-12-2015 17:45