Лекція від Офісу реформ студентам-правникам України

3003203.228 листопада 2015 року на запрошення представників Ліги студентів Асоціації правників України експерт Офісу реформ Олег Лукша виступив з доповіддю-лекцією на тему «Зміни до Конституції у вимірах децентралізації і системних реформ територіальної організації влади в Україні».
Доповідь-лекція була виголошена перед аудиторією студентів-правників з різних вишів України, які з’їхались в Ужгородський національний університет задля участі у роботі III Всеукраїнському форумі конституційного права та V Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.
Впродовж години лектор висвітлив як взаємозв’язок проекту змін до чинної Конституції із системними реформами у сфері державного управління, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою України, так і набутий досвід Офісом реформ по об’єднанню територіальних громад на Закарпатті. Серед заданих студентами лектору запитань під час лекції та в кулуарах роботи конференції можна відзначити такі:
- В чому проявляється специфіка Закарпаття щодо здійснення реформи місцевого самоврядування?
- Які головні причини того, що Перспективний план формування територій громад Закарпатської області у серпні 2015р. не був схвалений сесією облради?
- З боку яких політичних сил чи соціальних груп Закарпаття чиниться найбільший спротив реформам?
- Як фактор компактного проживання національних меншин впливає на перебіг реформ на Закарпатті?
Під час завершального підсумку роботи Форуму експерту Олегу Лукші від Оргкомітету була вручена письмова Подяка.

Офіс реформ У Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 01-12-2015 17:31