![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Для ліквідації наслідків паводку, який відбувся 21 листопада, рішенням Ясінянської селищної ради виділено 350 тисяч гривень, а саме, 80 тисяч на відновлення моста та 270 тисяч – на ремонт дороги і берегоукріплення у присілку Стебний. На даний час роботи профінансовані та виконані майже в повному обсязі.
,,Сподіваюся на те, що всі населені пункти, які постраждали внаслідок повені наслідуватимуть приклад Ясінянської селищної ради, яка спільно із громадою спрацювала у найкоротші строки”, - зазначив голова райдержадміністрації Павло Басараба.
Остання зміна сторінки: 01-12-2015 14:21