Учасники Форуму транскордонного співробітництва в м. Ужгород – Кошіце (Словаччина) ознайомлені з перебігом реформ територіальної організації влади на Закарпатті

55b74a7c8287b-dezЕксперт Офісу реформ у Закарпатській області Олег Лукша 25-27 листопада 2015 року взяв участь у заходах 6-го Форуму транскордонного співробітництва, що проходив у містах Ужгород і Кошіце (Словаччина). Захід організовано і проведено в рамках програми «Прикордонні діалоги – 2015» за грантової підтримки Норвезького механізму зі співпартнером з української сторони – Ужгородської філії Національного інституту стратегічних досліджень (директор – Світлана Мітряєва).
Під час роботи однієї з панелей Форуму у своєму виступі Олег Лукша проаналізував ті переваги і можливості активізації транскордонного співробітництва , які надає реформа місцевого самоврядування в Україні. Зокрема, мова йшла про розширення компетенцій і повноважень місцевих громад та прогнозоване збільшення обсягів бюджетів їх розвитку, що можуть бути спрямовані на реалізацію проектів транскордонного співробітництва як за ініціативою рад, так і на співфінансування грантових проектів за підтримки різних міжнародних фондів. Інформація про перебіг реформ на Закарпатті викликала значний інтерес учасників Форуму.

Офіс реформ у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 01-12-2015 12:32