На Драгобраті розпочали ремонт дороги

IMG_8028В п’ятницю, 27 листопада, на чолі із головою райдержадміністрації Павлом Басарабою відбулася виїзна нарада щодо ліквідації наслідків паводку 21 листопада, який зруйнував лісову дорогу до гірськолижного курорту Драгобрат.

Участь в нараді взяли керівники та спеціалісти держпідприємств - Ясінянське ЛМГ та Рахівське ЛДГ, а також представник ініціативної групи підприємців Драгобрату Петро Грапенюк.

Виїзну нараду провели з метою обговорити подальші дії щодо ліквідації наслідків повені, а саме - відновлення 700 метрів дороги.

Роботи з відновлення дороги заплановано розпочати з 1 грудня - силами держлісгоспів та підприємців.

,,Наше завдання - якнайшвидше відновити лісову дорогу, для нормального початку курортно-туристичного сезону на Драгобраті, адже одним із пріоритетних напрямків розвитку Рахівського району є туризм”, - зазначив Павло Басараба.

Остання зміна сторінки: 30-11-2015 10:13