У Рахові відбулася перша установча сесія районної ради

DSC_0048Сьогодні, 26 листопада, відбулось установче пленарне засідання першої сесії Рахівської  районної ради VII скликання.

Участь у сесії взяли керівники місцевих рад, представники установ, організацій, служб району, громадських формувань та політичних партій, а також громадськість міста.

Насамперед, розпочинаючи сесію, присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО.

Після виконання Державного Гімну України, голова Рахівської районної виборчої комісії Наталія Кравчук, проінформувала присутніх про результати виборів до районної ради, що відбулись 25 жовтня цього року, зокрема, назвала політичні сили, які увійшли до нового складу районної ради, а це - БПП ,,Солідарність”, Єдиний Центр, ,,Відродження”, ,,Самопоміч”, ,,Радикальна партія Олега Ляшка”, ,,Українське об’єднання патріотів – УКРОП”, ,,Наш край”, ,,Європейська партія України” і ,,Батьківщина”, а також оголосила кількість мандатів кожної із них.

DSC_0050Обравши тимчасову лічильну комісію, президію районної ради, депутати розпочали таємне голосування за голову та заступника голови в новому складі Рахівської районної ради.

Не зважаючи на ,,мовчазний протест” райорганізації Єдиного центру, які відмовилися взяти участь у голосуванні – керівників району обрано.

Відтак, за результатами голосування, головою Рахівської районної ради VІІ скликання обрано Дана Василя Івановича, а його заступником – Копича Івана Івановича. Їх підтримали 27 і 29 депутатів із 35 присутніх.

Остання зміна сторінки: 26-11-2015 18:50