У Закарпатських військкоматах можна отримати правову допомогу

1_9В Закарпатському обласному військовому комісаріаті надають військову юридичну консультацію. Там роз’яснюють існуючі практики застосування законодавства України та надають безоплатні консультацій з правових питань військовослужбовцям, ветеранам Збройних Сил України, членам їх сімей та працівникам Збройних Сил України.
Юридична консультація та правова допомога надається в районних і в міських військових комісаріатах Закарпатської області, - повідомили в обласному військовому комісаріаті.
В разі необхідності військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату закликає звертатись до свого помічника з правової роботи щочетверга з 9.00–16.00 год. (обід з 13.00-14.00). А також до провідного спеціаліста командування (юрисконсульта) в районних і (міських) військових комісаріатах Закарпатської області.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 26-11-2015 17:45