День Гідності та Свободи відзначили вже вдруге

20 листопада, напередодні відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи в Рахівській РДА відбулися урочистості.

Віддати шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, європейського вибору українців, прийшли керівники району, працівники районних установ, служб, організацій, воїни АТО та громадськість.

На початку заходу, усі присутні гуртом виконали Гімн України.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв Небесної Сотні, патріотизм й мужність учасників АТО, котрі, не повернулися додому.

Учні загальноосвітніх шкіл міста Рахів поклали квіти до меморіальних дощок загиблих захисників та до могили героя Небесної Сотні, якого нещодавно перепоховали на Рахівщині.

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Павло Басараба та голова районної ради Михайло Фірка.

,,Щиро дякую кожному з вас, дорогі рахів’яни, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи”, - звернувся до присутніх Павло Басараба.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт.

Остання зміна сторінки: 21-11-2015 15:24