На Рахівщині через негоду підтоплені дворогосподарства

10Проливні дощі, які спостерігалися на території Закарпатської області впродовж доби 20 та ночі 21 листопада спричинили підняття рівнів грунтових вод та основних річок області.

Як наслідок відбулося підтоплення дворогосподарств у населених пунктах Міжгірського, Рахівського та Воловецького району.

За повідомленням управління ДСНС України у Закарпатській області, станом на 09:30 21 листопада у Рахівському районі підтоплено: с. Кваси – 1,  м. Рахів – 9 дворогоспадарств.

Для відкачки та пропуску води, прочищення водовідвiдних придорожніх канав на території даних населених пунктів залучено людський ресурс та техніку.

Ситуація перебуває на контролі Управління ДСНС України у Закарпатській області. Дані щодо наслідків негоди уточнюються.

Остання зміна сторінки: 21-11-2015 12:59