![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
З метою інтенсифікації міжнародного співробітництва, просування українського експорту та залучення інвестицій в економіку України, Мінекономрозвитку листом від 29.10.2015 № 4232-06/35909-04 інформує про зацікавленість представника данського дистриб’ютора та імпортера меблів ”FurnHouse ApS.”у встановленні контактів з українськими виробниками меблевої продукції, а саме меблевою фабрикою, яка спеціалізується на виробництві меблів з дубу.
Згадана компанія здійснює закупівлі відповідної продукції на зовнішніх ринках та наразі розглядає український напрямок діяльності з огляду на інформацію щодо високої якості української продукції.
На сьогодні ”FurnHouse” виявляє інтерес до наступних видів мебельних виробів з дубу: обідні столи, кухонні стільці, настінні шафи, кавові столики.
За більш детальною інформацією рекомендуємо звертатися до представника данської компанії за такими координатами: контактна особа – John Gronbech, Sales Manager, e-mail:jgr@furnhouse.com, тел.: + 45 53624146.
За більш детальною інформацією, звертатися до управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Рахів, вул. Миру 1, каб. 43, тел. (03132) 2-56-44.
Остання зміна сторінки: 20-11-2015 17:18