![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Два роки тому народ України зробив демократичний вибір, який не зможуть змінити ні сила, ні брехня.
І сьогодні, у цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели всьому світу те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Тож в цей день хочу побажати Всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!
Слава Україні!
З повагою,
голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба
Остання зміна сторінки: 20-11-2015 15:33