Москаль: «Почалося визволення Закарпаття від «Єдиного центру»

dsc_1237– За результатами місцевих виборів почалося «визволення» Закарпатської області від сімейної партії «Єдиний центр», – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – У районних радах висуванців «ЄЦу» більше не обирають на керівні посади.Якщо в попередньому скликанні представники цієї мукачівської партії очолювали 8 із 13 районних рад, то на сьогодні вони втратили керівництво у Виноградівській, Міжгірській, Ужгородській та Хустській райрадах, провалили вибори в Перечинській та Воловецькій райрадах, а в Тячівській райраді взагалі не реєструються, бо ніхто не хоче утворювати з «ЄЦом» більшість.
Єдиним оплотом для цієї локальної партії поки залишається Мукачівська райрада, де сімʼя із Завидова спромоглася просунути головою свата Балоги – Івана Михайла. Однак на щось більше «ЄЦу» не варто сподіватися. Успішний процес визволення області від бізнесово-політичної клановості триває.

Остання зміна сторінки: 20-11-2015 12:48