Шановні працівники сільського господарства!

buket-69_smallСердечно вітаю Вас із професійним святом!

Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Це свято воістину всенародне, адже від результатів діяльності працівників сільського господарства значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Висловлюю глибоку подяку тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району за самовідданість, мудрість, за нелегку, але дуже важливу роботу.

Добрі, талановиті та працьовиті люди — гордість Рахівщини. Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь державі.

Бажаю успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя Вам і Вашим родинам. Нехай щедро родить земля, хай над нею буде мирне небо, а в кожному домі будуть добро та злагода!

Зі святом Вас!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                         Павло Басараба

Остання зміна сторінки: 13-11-2015 15:47