«Строковиків» забезпечують двома мінімальними зарплатами і не направлятимуть до зони АТО, - Кабмін

1440763239_1Так постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 587 затверджений Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, котрі призиваються на строкову військову службу та призиватимуться під час осіннього призову 2015 року.Згідно з нею, виплата грошової допомоги призовникам здійснюватиметься в розмірі двох мінімальних заробітних плат, що є додатковим позитивним стимулом. При цьому для розрахунку допомоги враховується розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на час призову.
Кошти призвані військовослужбовці зможуть отримати вже перед початком проходження строкової військової служби у вигляді переказу військового комісаріату на рахунок у банку, зазначений її одержувачем.
Варто також наголосити, що громадяни України, які призиваються на строкову військову службу не залучаються до участі у проведенні антитерористичної операції на сході країни.
Для детальніших роз'яснень звертайтесь до Рахівського районного військового комісаріату за тел. (03132) 2-12-52 чи за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88.

Остання зміна сторінки: 13-11-2015 14:40