Як розвивати туристичну галузь Закарпаття у наступні п’ять років – обговорили в ОДА

28499 листопада, під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку туризму. У заході взяли участь представники туристичного бізнесу Закарпаття, Агентства регіонального розвитку, а також науковці та керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації.
На початку засідання, звертаючись до присутніх фахівців, заступник керівника краю наголосив, туристичну сферу краю необхідно розвивати об’єднавши владу та бізнес: «Тільки доклавши спільних зусиль можливий розвиток інфраструктури та швидка реалізація програмних питань у сфері туризму», - зазначив він.
Перше питання на порядку денному – розгляд проекту обласної Програми розвитку туризму та курортів на 2016-2020 рр., який представив начальник профільного управління ОДА Денис Ман. Також він озвучив і очікуване фінансування розвитку сфери із обласного бюджету.
Проект Програми вирішили розмістити на сайті Закарпатської ОДА та офіційному туристично-інформаційному порталі ,,Вітаємо на Закарпатті” аби громадськість могла долучитися до його обговорення.
Вирішено підготувати і проект розпорядження голови ОДА та проект рішення обласної ради, врахувавши надані членами координаційної ради пропозиції та зауваження.
Торкнулися під час засідання і питання збереження Невицького замку на Ужгородщині. Присутній на засіданні археолог Олександр Дзембас запропонував для збереження пам’ятки створити на території замку історико-археологічний заповідник. Цю пропозицію підтримали, відтак вирішили зібрати та оформити всі необхідні для цього документи.
Наступне засідання координаційна ради з питань туризму відбудеться 17 листопада п.р. Тоді планують розглянути, зокрема, питання вдосконалення роботи екскурсоводів та методи просування туристичного продукту Закарпаття.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 11-11-2015 10:09