Москаль: «Брати Балоги вкотре обманули закарпатців і після виборів чкурнули до Києва. А нам тут жити…»

dsc_1237Віктор Балога та його брат Іван, котрі за підсумками місцевих виборів пройшли в Закарпатську обласну раду, написали заяви про відмову від мандатів обласних депутатів, які задоволені обласною виборчою комісією. Обидва представники «Єдиного центру» вирішили залишитися народними депутатами України.
– Брати Балоги клятвено обіцяли виборцям, що в разі перемоги на місцевих виборах підуть в обласну раду й працюватимуть на благо Закарпаття, і що Київ їм більше не потрібен, – коментує відмову голова ОДА Геннадій Москаль. – Говорили про це на всіх зустрічах із закарпатцями, сорочку на собі рвали, що залишаться тут.
І знову всіх обдурили – залишили собі мандати нардепів і чкурнули до Києва. А нам тут жити. Люди вкотре переконалися, чого варті обіцянки «Єдиного центру». Вибори закінчилися, і всі соціально-економічні проблеми області буде вирішувати чинна влада.

Остання зміна сторінки: 10-11-2015 12:13