![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Урочисті заходи з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників відбулися 28 жовтня, у місті Рахів.
Керівники району, ветерани війни, представники установ, організацій, служб району а також громадськість поклали квіти до пам’ятника ,,Воїнам-визволителям”.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих в ІІ Світовій війні та воїнів, які віддали своє життя задля кращого майбутнього на сході України.
Остання зміна сторінки: 28-10-2015 11:00